Bilge Balık Ahter Kutadgu ile buluşmalar

timthumb-php

Doğan Holding Başkan Yardımcısı ve Bilge Balık Ahter Kutadgu, bir yandan kitabı Kızlarıma Notlar için imza günlerine devam ederken 24 Kasım Perşembe akşamı da Co Social Network Etkinliği’nde iş ve sanat çevrelerinden özel bir kitleyle bir araya geldi.

Co Social Network’ ün organize ettiği tanışma ve sohbet etkinliği Polat Renaissance the Bosphorus’ ta gerçekleşti. Etkinliğe katılan çok sayıda seçkin davetli Kutadgu ile tanışma fırsatı bulurken, tanışmanın ardından gelen kitap sohbetinde Ahter Kutadgu yaşamından ve kitabından anekdotlarla beyin fırtınası estirdi.
“İyi gün dostunuz yoksa bilin ki herkes kötü günlerinizde anlattıklarını bir nev’ i bayıla bayıla bir rekabet hissi ve kendilerini iyi hissederek “paylaşmıştır” diyen Kutadgu büyük kızı nın hayatından net bir örnek verdi. Diğer iki kızının da yaşamına büyük katkısı bulunduğunu söyleyen Kutadgu, kız çocuklarının ayaklarının üstünde durabilecek şekilde yetiştirilmesinin, çocukların ve ebeveynlerin bilinçlendirilmesinin önemine dikkat çekti.

Haberin orijinali için http://www.kobipostasi.net/2016/11/25/ne-yaparsaniz-yapin-bir-amaciniz-olmali/

Paylaş :