Hayatı ve Stresi Yönetmek


İLGİLENİYORUM

Hayatı ve Stresi Yönetmek

Yarım gün eğitim Tam gün eğitim 1 saatlik konuşma

Stres günümüzün en ciddi sorunlarından biridir. Stresle enerjimiz tükeniyor, bağışıklık sistemimiz çöküyor, çevremizi, kendimizi doğru algılayamıyoruz, yorgun, verimsiz, mutsuz oluyor, depresyona giriyor, kendimize ve çevremize zarar veriyoruz.

Günümüzde hastalıkların %75-90’ı stres kaynaklıdır. Oran böylesi yüksek olunca hem maliyeti düşük, hem etkili hem de yan etkisi olmayan yöntemlerin önemi onlarca kat artmıştır. Yöntem her ne olursa olsun stresi yönetmek, gevşemeyi başarmak; sağlığın, mutluluğun, verimliliğin en temel dayanaklarından biridir.

“Stresi Yönetmek, Hayatı Yönetmek” eğitiminde çağrı merkezi çalışanlarının enerjisini artırarak daha verimli ve daha mutlu bireyler olabilmelerini destekleyecek bilgileri ve egzersizleri paylaşmak bu eğitimin temel hedefidir.

Kolay öğrenilebilecek, her yaşta uygulanabilecek ve çağrı merkezi çalışması sırasında bile uygulandığında kimsenin dikkatini çekmeyecek bedensel ve bilişsel yöntemler ve uygulamalar batı tıbbı uygulamalarından kadim öğretilere uzanan farklı tekniklerin bütünsel formundan oluşmaktadır.

 

Paylaş :